Graafik

2018/2019 õppeaasta graafik.

Liivaku lasteaed (esimene trenn 03.09)
Esmaspäeval
Kell 16.45-17.15 3-4 aastased
Kell 17.20-17.50 5-6-7 aastased
Reedel
kell 16.30-17.00 3-4 aastased
kell 17.05-17.35 5-6-7 aastased
treenerid esmaspäeval Sirli Ratas, reedel Berit Naarits

Lasteaed Kikas (esimene trenn 04.09)
Teisipäeval ja neljapäeval
kell 15.10- 15.40 6-7 aastased
kell 15.45- 16.15 3-4 aastased
kell 16.20-16.50  5-6 aastased
treener Liis Lüütsep

Männi lasteaed (esimene trenn 05.09)
Esmaspäeval ja kolmapäeval
kell 15.30-16.00 Nooremad lapsed  (3-4-5 aastased)
kell 16.15-16.45 Vanemad lapsed (5-6-7 aastased)
treener Dea Lepik

Rõõmupesa lasteaed (esimene trenn 04.09)
Teisipäeval ja neljapäeval
15.15-15.45 5-7aastased (Nupsikud, Mesilinnud, Silmarõõmud, Lepatriinud)
15.45-16.16 4-5 aastased Siilikesed
16.35-17.05 3-4 aastased (Rõõmupallid, Lepatriinud)

treener Eveli Strandson

Karikakra lasteaed (esimene trenn 04.09)  
Teisipäeval ja neljapäeval
kell 16.15-16.45 noorem rühm 3-4-5 aastased
kell 16.55-17.25 vanem rühm 5-6-7 aastased
treener Bert Naarits

Nurmenuku lasteaed (esimene trenn 10.09)
Esmaspäeval ja kolmapäeval
kell 15.05-15.35 5-6-7 aastased
kell 15.40- 16.10 3-4-5 aastased
kell 16.20-16.50 4-5-6 aastased
treener Marju Velga

Magdaleena lasteaed  (esimene trenn 03.09)
Esmaspäeval ja kolmapäeval
kell 15.15-15.45   Puhhid ja Krõllid
kell 15.50-16.20   Muumid
treener Berit Naarits

Suitsupääsupesa lasteaed (esimene trenn 03.09)
Esmaspäeval ja kolmapäeval
kell 15.15-15.45 Muumid (E) või Krõllid (K)
kell 15.50-16.20  Särasilmad
kell 16.25-16.55  Nublud
treener Monika Sammal

Kiikhobu lasteaed (esimene trenn 05.09)
Esmaspäeval ja kolmapäeval
kell 16.30-17.00 Nooremad lapsed   (3-4-5aastased)
kell 17.10-17.40 Vanemad lapsed (5-6-7aastased)
treener Liis Lüütsep

Rannamõisa lasteaed (esimene trenn 03.09)  
Kolmapäeval
kell 16.00-16.30 5-6-7 aastased
kell 16.35-17.05 3-4-5 aastased
treener Külli Kariste

Teelahkme lasteaed (esimene trenn 03.09)  
Esmaspäeval ja neljapäeval
kell 15.15-15.45 Kollane ja Sinine
kell 15.50-16.20 Punane
kell 16.20-16.50 Roheline
treener esmaspäeval Külli Kariste, neljapäeval Sirli Ratas

Tibutare lasteaed (esimene trenn 05.09)
Kolmapäeval
kell 16.15-16.45 Muumid, Sipsikud, Piilud, Kiisud
kell 16.45-17.15 Naksid, Krõllid
kell 17.15-17.45 Tibud ja Mikid
treener Anna Sõõrd