Graafik

2017/2018 õppeaasta graafik.

Liivaku lasteaed
Esmaspäeval
Kell 16.45-17.15
Kell 17.20-17.50
Reedel
kl 16.30-17.00
kl 17.05-17.35
treenerid esmaspäeval Sirli Ratas, reedel Berit Naarits

Lasteaed Kikas
Teisipäeval ja Neljapäeval
kell 15.10- 15.40 Vikerkar, Naerulinnud, Perepesa
kell 15.45- 16.15 Puhhid
kell 16.20-16.50  Põngerjad, Sipsikud, Muumid
treener Siim Oja

Männi lasteaed
Esmaspäeval ja kolmapäeval
kl 15.30-16.00 vanem rühm
kl 16.15-16.45 noorem rühm 
treener Liis Saarik

Rõõmupesa lasteaed
Teisipäev ja neljapäev
kl 15.30-16.00 Nupsikud, Mesilinnud, Pipila, Silmarõõmud, Silmaterad, Lepatriinud, Päikesejänkud 4-7 aastased.
kl 16.30-17.00 Siilikesed, Silmarõõmud, Silmaterad, Päikesejänkud, Lepatriinud 3-4 aastased.
treener Eveli Strandson

Karikakra lasteaed  
Teisipäeval ja neljapäeval
kl 16.15-16.45 noorem rühm 3-4-5 aastased
kl 16.55-17.25 vanem rühm 5-6-7 aastased
treener teisipäeval Liis Saarik, neljapäeval Monika Sammal

Nurmenuku lasteaed
Esmaspäev
kl 16.40-17.10
kl 17.20-17.50
Neljapäev
kl 15.00-15.30
kl 15.35- 16.05
kl 16.40-17.10
treener esmaspäeval Monika Sammal, neljapäeval Liis Lüütsep

Magdaleena lasteaed 
Esmaspäeval ja kolmapäeval
kell 15.00-15.30
kell 15:35-16:05
kell 16:05 -16:35
treener Berit Naarits

Suitsupääsupesa lasteaed
Esmaspäeval ja kolmapäeval
15.15-15.45 Kallikarud ja Lepatriinud, Muumid
15.50-16.20  Nublud
16.25-16.55 Krõllid
treener Krista Viipsi

Kiikhobu lasteaed
esmaspäeval ja kolmapäeval
kl 16.30-17.00
kl 17.10-17.40
treener Liis Lüütsep

Rannamõisa lasteaed  
Kolmapäeval
kl 15.15-15.45  6-7 aastased
kl 16.15-16.45 4-5-6 aastased
kl 16.50-17.20 3-4-5 aastased
treener Külli Kariste

Teelahkme lasteaed
Esmaspäeval ja neljapäeval
kell 15.15-15.45 Roheline ja Kollane
kell 16.00-16.30 Sinine rühm
kell 16.30-17.00 Punane rühm
treener esmaspäeval Külli Kariste, neljapäeval Sirli Ratas

Tibutare lasteaed
Kolmapäeval
kl 16.15-16.45 Piilud, Kiisud, Krõllid
kl 16.45-17.15 Tibud, Naksid, Mikid
kl 17.15-17.30 Muumid, Sipsikud
treener Anna Sõõrd